Закрыть

Всі сервіси

Ціни на пальне 20.02.2019

вибрати дату
< сек... >
П В С Ч П С Н
сек...
Немає даних за цю дату
Немає даних за цю дату

Яка ціна на бензин, дизель і газ у Києві сьогодні?

Слідкуйте за регулярним погодинним оновленням актуальної ціни на паливо в Києві, Київській області та по всій Україні: бензин (A-98, A-95 +, A-95, A-92, A-80), дизельного палива (ДП), а також скрапленого газу. На сайті представлені ціни на бензин, дизель і газ на ANP (АНП), BP (БП, Брітіш Петролеум), Shell (Шелл), WOG (ВОГ, вок), Авіас (Avias), БРСМ-нафта (BRSM), КЛО ( KLO), Лукойл (LUKOIL), ОККО, ОЛАС, ТНК (TNK або Glusco), Укрнафта (UKRNAFTA), УкрАвто, UPG, LOTOS, SOCAR (Сокар) і «Формула» (FORMULA). Тут ви можете дізнатися, скільки коштує бензин сьогодні, яка ціна на газ на заправці або чи подорожчав дизель. Ціни вказані в гривнях.

В даних наших таблиць представлені актуальні дані за ваші запити: «бензин ціна сьогодні», «бензин вартість», «бінзін», хоча правильно писати «вартість бензину в Києві сьогодні». А дехто взагалі забуває перемикати розкладку і пишуть «wtys yf, typby», «wtys yf njgkbdj d erhfbyt».

Цікаві факти про АЗК і цінах на бензин:

Якщо ви намагалися знайти відповідь на запити «ціна на бензин АНП» або «ціна на бензин ANP». Вам буде цікаво дізнатися, що ця мережа заправних станцій є партнером іншої великої компанії на українському ринку - АВІАС. Всього в Києві та Київській області налічується 19 заправок під цим брендом (інші підписані, як «партнер Авіас»). Згідно з офіційними даними по всій країні налічується понад 1500 точок АЗС-партнерів. Тут бензин зазвичай коштує на гривню-дві дешевше, ніж в преміум мережах. Ще варто сказати, що у мережі Укрнафта ціна на бензин, дизель і газ така ж, як і у «АНП», ​​так як теж належать «Авіас» (групі Приват).

Українців часто цікавить вартість палива на АЗС ОККО. ОККО є частиною концерну «Галнафтогаз», який реалізує пальне і супутні товари через свою мережу заправних комплексів. У відповідь на питання «ціна бензину ОККО» в нашій таблиці ви побачите, що ціна на цій АЗК приблизно дорівнює цінам на ВОГ або навіть СОКАР. У Києві та Київській області налічується близько 49 заправок ОККО. Цікавий факт, що «ОККО» - перша українська велика АЗС, яка встановила більше 30 зарядних станцій для електромобілів по всій Україні. Електрочарджери розміщені на найбільших українських трасах «Київ-Чоп», «Київ-Харків», «Київ-Одеса», «Київ-Дніпропетровськ», «Рівне-Люблін» і «Львів-Перемишль». Зарядити електромобіль на цих зарядних станціях ви можете абсолютно безкоштовно!

Ще одна дуже популярна мережа в Україні - АЗС WOG, яка запустила перші АЗК ще в 2000 році, а зараз їх вже кілька сотень у всіх 24 областях. «ВОГ» проводить регулярні і цікаві акції, для учасників яких ціна на бензин може падати за літр до 3 гривень. Згідно з інформацією на офіційному сайті WOG, бензин і інше паливо імпортується з-за кордону і відповідає стандарту ЄВРО-5. На WOG ціна бензину, дизеля (або в народі "солярки") і газу аналогічна іншим преміальним мереж. Але купуючи паливо на ВОГ, Ви отримуєте ще якісний сервіс. Тут можна дізнатися яка ціна бензину і газу на заправці ВОГ.

Нагадаємо, що в таблиці вище ви дізнаєтеся тільки найактуальнішу інформацію про вартість палива в Києві і в Україні. Однак хочемо зауважити, що ціни, які публікуються АЗС можуть відрізнятися в різних регіонах України.

Новини інших ЗМІ
Загрузка...